امروز سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶
۱۲:۲۶:۴۴ - پنج شنبه ۳ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرطان غزه، سرطان گرفت؛ حقش نبود، کمش بود!
حقش نبود، کمش بود، عبارتی است که عده زیادی پس از خواندن یک تیتر جنجالی آن را به زبان آوردند.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، “حقش نبود، کمش بود” عبارتی است که عده زیادی پس از خواندن یک تیتر جنجالی آن را به زبان آوردند!

“بنیامین نتانیاهو” نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، برای انجام برخی آزمایش‌های پزشکی مربوط به دستگاه گوارش، عازم بیمارستان شد.روزنامه عبری‌زبان “یدیعوت آحارونوت” با اعلام این خبر، نوشت “موشه یعالون” وزیر جنگ اسرائیل، به نمایندگی از نتانیاهو ریاست کابینه را بر عهده گرفت.

سرطان غزه، سرطان گرفت؛ حقش نبود، کمش بود!
این روزنامه فاش کرد، پزشکان در سال ۲۰۱۳ با انجام آزمایش‌های مشابه روی نتانیاهو، از وجود یک تومور در روده بزرگ او ولی خوش‌خیم، خبر دادند با این وجود بخشی از روده وی که دارای تومور بود طی یک عمل جراحی از بدن او خارج شد به این ترتیب رسانه ها اعلام کردند انتقال نتانیاهو به بیمارستان و انجام معاینات پزشکی به موضوع سرطان وی ارتباط دارد.بیشتر

اما نتیانیاهو چند نفر را راهی بیمارستان کرد؟

قریب به ۲۰۰۰ نفر در جنگ غزه (۲۱۰۱۴) مجروح و راهی بیمارستان شدند از سوی دیگر آمار تکان دهنده ای که وجود دارد در رابطه با آمار معلولین است.

طبق گزارش انجمن امداد پزشکی فلسطینی در حدود ۴۳ هزار ۶۴۲ معلول فلسطینی در نوار غزه زندگی می کنند که ۲٫۴ درصد از کل جمعیت نوار غزه را شامل می شود.

این گزارش در حالی منتشر شده است که در طول جنگ های سال های اخیر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان به ویژه فلسطینیان نوار غزه، طی بمباران های گسترده فلسطینیان بسیاری دچار معلولیت های مختلف شدند به طوریکه تنها در جنگ ۵۱ روزه سال گذشته، حملات رژیم صهیونیستی باعث شد تا نزدیک به ۱۱ هزار فلسطینی در نوار غزه مجروحیت های مختلفی را تجربه کنند که بسیاری از این مجروحین دچار معلولیت نیز شده اند.

سرطان غزه، سرطان گرفت؛ حقش نبود، کمش بود!

آماری از ۴۰ سال خونریزی

از زمان اشغال کرانه باختری و نوار غزه در سال ۱۹۶۷ بیش از ۷ هزار فلسطینی کشته و بیش از ۶۰ هزار نفر مجروح و رو ۸۰۰ هزار نفر دستگیر شده‌اند.

در طول این ۴۰ سال بیش از ۷۰۰۰ فلسطینی شهید – ۶۰ هزار تن مجروح و ۸۰۰ هزار تن دستگیر شده اند، به طور متوسط در این ۴۰ سال در هر سال ۱۷۵ نفر یعنی هر دو روز یک نفر از فلسطینیان شهید شده اند همچنین در هر سال ۱۵۰۰ نفر یعنی در هر روز ۴ نفر مجروح شده اند.

اسرائیل از سال ۱۹۶۷ سه روستا و بیش از ۸۵۰۰ منزل مسکونی را در قدس منهدم کرده است. این رژیم همچنین در سال ۲۰۰۸، ۱۲۴ ساختمان را تخریب کرد و در سال ۲۰۰۷، طی ۱۰۷ عملیات تخریبی ۶۱ منزل مسکونی را تخریب کرده است. این عملیات نجر به آواره شدن ۴۳۵ فلسطینی شد که از میان آنها ۱۳۵ کودک بودند.

گفتنی است بخش آموزشی نیز از تجاوزات اسرائیلی در امان نمانده است، برای اینکه ۱۲ مدرسه و دانشگاه تا بهار ۲۰۰۶ بنا به دستورهای نظامی بسته شدند. ۴۳ مدرسه نیز تبدیل به پادگانهای نظامی شدند و ۸۴۵ دانشجو و دانش‌آموز توسط نیروهای اشغالگر به شهادت رسیدند.

سرطان غزه، سرطان گرفت؛ حقش نبود، کمش بود!

محاکمه فرضی نتانیاهو؛ شما هم دعوتید!

هر شخص در هر نقطه از دنیا در این مدت می تواند حکم خود علیه بنیامین نتانیاهو را به طور آزادانه اعلام نماید. کاربران همچنین می تواند هر شخصیتی را که بخواهند پای میز محاکمه بکشانند تا جوانانی از کشورهای مختلف در مورد وی حکم دهند.

محمد حسین طراح این دادگاه فرضی تصریح کرد:  این دادگاه را با همکاری گروهی از جوانان از کشورهای مختلف تاسیس کرده ایم تا دادگاهی فرضی بر روی اینترنت دایر شود. ما از این طریق می خواهیم عدالت غصب شده به سبب سیاست را به جهانیان نشان دهیم و اینکه چگونه میزان عدل در دادگاه های بین المللی بر اساس میزان قدرت مجرمان متغیر است، این دادگاه فرصتی برای اظهار آرای عمومی ملت ها و محاکمه فرضی مجرمان و جنایتکاران است.

وی اظهار داشت که فرد متهم در این دادگاه فرضی به شیوه ای کاملا دمکراتیک انتخاب می شود، به گونه ای که مدیران این شبکه اینترنتی متهمانی که قرار است دادگاهی شوند را انتخاب می کنند، سپس جنایت های هر کدام از این افراد نیز تشریح می شود تا در نهایت کمیته قضایی که از کابران خود سایت و به شیوه ای دمکراتیک انتخاب می شود، حکم مناسب در مورد فرد متهم را صادر کند و پس از آن متهمی جدید مورد محاکمه قرار می گیرد.

سرطان غزه، سرطان گرفت؛ حقش نبود، کمش بود!

سرطان غزه، سرطان گرفت؛ حقش نبود، کمش بود!

مردی از جنس غده، آن هم غده های چرکین که به جان مردم کرانه باختری افتاده و با حیله های مختلف بر این مردم می تازد، البته جنایت هایش به این خطه ختم نمی شود و بلکه او از حامیان اصلی جنایتکارترین گروه تروریستی تاریخ به نام داعش است و امروز که حتی خبری مبنی بر سرماخوردگی ساده وی در رسانه های جهان منعکس می شود آنچنان واکنشی می گیرد که خود نشان دهنده دستان الوده وی به جنایت های بشری است به همین جهت باید بگوییم سرطان حقش نبود بلکه بسیار کم تر از ان چیزی است که “بی بی” مستحقش است.

*هر کجا جنایتی اتفاق بیفتد، نام رزیم صهیونیستی می‌درخشد*

 

سرطان غزه، سرطان گرفت؛ حقش نبود، کمش بود!

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات