امروز سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶
۱۰:۴۲:۵۵ - چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توصیه های حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای به بانوان
در این متن گزیده ای از توصیه های مقام معظم رهبری به بانوان آمده است.

?خانم های مومن دنبال تجملات و زیادیها نباشند، البته شما اینطور نیستید، اما از گوشه و کنار گاهی، خبرهایی به گوش من می‌رسد، پوشیدن لباس فلان طور بر طبق فلان مُد یا طلای آن طوری دست کردن، تزئینات خانه و به قول شما دکور خانه را فلان طور عوض کردن یا خرج روی دست مرد گذاشتن افتخار نیست.

?ارزش یک زن به پوشیدن لباس فاخر و بر طبق آخرین مد که حتی بعضی ها به دوخت های اروپایی روی آوردند نیست اینها موهومات و پندارهای باطل است، این که نگاه کنیم و ببینیم مثلاً زن فلان آقا با این طور لباس و آرایش ویژه وارد مجلس شد ما هم اولاً در مقابل او احساس حقارت کنیم. ثانیاً سعی کنیم برای رفع این حقارت خود را به هر قیمتی به پای او برسانیم، این اشتباه است.

?برترین زنان دنیا کسانی نیستند که آرایش ها و مدهایشان در مطبوعات دنیا پخش شده است. بهترین آرایش ها مال خیلی از هنر پیشه هایی است که در دنیا هیچ نام نیکی ندارند، در حالیکه برترین زنهای تاریخ کسانی هستند که از خودشان خرد، اراده، تصمیم درست و شخصیت انسانی نشان داده اند.

✅?شخصیت زن به تجملات نیست، خانم ها خود را درگیر رقابت و چشم و هم چشمی در زمینه لباس و آرایش و دکور و امثال اینها نکنند، هم خود را اذیت می‌کنند، هم همسرانشان را به زحمت می‌اندازند و هم پیش خدا رتبه‌ای پیدا نمی‌کنند، بلکه تنزل هم می‌کنند. من به همه سفارش می‌کنم حتماً هر روز ولو شده چند آیه اگر بیشتر، بهتر، قرآن بخوانید به گونه‌ای که بفهمید چی دارید می‌خوانید، با چه کسی گفتگو می‌کنید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات