امروز دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶
۲۲:۱۶:۵۸ - جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باید به کل لیست ۳۰ نفره ائتلاف بزرگ اصولگرایان رأی داد/ کسانی که بی‌بی‌سی از آنان طرفداری می‌کند باید عزادار باشند
حدادیان با بیان اینکه دشمن آیات جنتی، یزدی و مصباح‌یزدی را هدف می‌گیرد، گفت: باید به کل لیست 30 نفره ائتلاف بزرگ اصولگرایان که آیات یزدی، مصباح و موحدی در شکل گیری آن اهتمام داشته و تایید کرده‌اند رای داد.

خبرگزاری فارس: باید به کل لیست 30 نفره ائتلاف بزرگ اصولگرایان رأی داد/ کسانی که بی‌بی‌سی از آنان طرفداری می‌کند باید عزادار باشند

سعید حدادیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به ائتلاف حداکثری اصولگرایان اظهار داشت:‌  اصولگرایان نباید طوری رفتار کنند که لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان خدشه دار شود و باید به کل لیست ۳۰ نفره ائتلاف بزرگ اصولگرایان که آیات یزدی، مصباح و موحدی در شکل گیری آن اهتمام داشته و تایید کرده‌اند رای دهند.

وی همچنین با اشاره به تخریب های صورت گرفته گفت: دشمنان، آیات جنتی، یزدی و مصباح‌یزدی را هدف می‌گیرند و این نشان دهنده این است که این بزرگواران برای ما داری اهمیت و موجب خشم دشمن هستند لذا طبق فرموده رهبر معظم انقلاب باید عکس خواست دشمن رفتار کرد.

حدادیان افزود: کسانی که آمریکا و انگلیس و بی‌بی‌سی از آنها تعریف می‌کنند باید عزا بگیرند، اگر اینها بزرگ شده مکتب امامند، چرا از بیگانگان برائت نمی‌جویند؟

 

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات