امروز دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶
۷:۰۰:۲۴ - سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رقابت داغ رسانه‌ای بر سر پیروزی قاطعانه در انتخابات/
همسویی رسانه غربی با توّهم «تهران یعنی ایرانِ» اصلاح‌طلبان/ مانور «اوراسیا ریویو» روی رأی محدود اصلاح‌طلبان در انتخابات
اوراسیا ریویو همچون رسانه‌های اصلاح‌طلب چنین می‌پندارد که تهران یعنی ایران و رأی مردم پایتخت غالب بر رأی مردم ایران است؛ درصورتی‌که آرای مردم ایران برخلاف نظر تهران است.

1

به گزارش سلام باخرز، نقل از سناباد نیوز، پایگاه اینترنتی «اوراسیا ریویو» در مقاله ای با عنوان «رقابت داغ رسانه‌ای بر سر پیروزی قاطعانه در انتخابات» نوشت: علی‌رغم اینکه از پایان انتخابات بیش از ۶۰ ساعت می‌گذرد، روزنامه‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا هنوز بر سر پیروزی قاطعانه در انتخابات با یکدیگر رقابت می‌کنند.

روزنامه‌های اصولگرا پیروزی در انتخابات را سراسری و در تمام کشور می‌دانند، درصورتی‌که روزنامه‌های اصلاح‌طلب تنها به موفقیت خود در تهران می‌بالند.

اگرچه هنوز نتایج قطعی انتخابات در بیشتر شهرها اعلام نشده است، اما طبق آخرین نتایج، اصلاح‌طلبان ۳۰ جایگاه تهران در صحن مجلس را به دست آوردند؛ ناگفته نماند که مجلس ۲۹۰ نماینده دارد!

این رسانه اروپایی تنها روی رأی اصلاح‌طلبان در تهران مانور می‌دهد و حرفی از پیروزی بزرگ اصولگرایان سراسر کشور در انتخابات مجلس نمی‌زند.

اوراسیا ریویو تیتر روزنامه وطن امروز «ایران به نفع اصولگرایان رأی داد» و روزنامه کیهان «نتایج شمارش آرا پیروزی ۶۰ درصد از اصولگرایان را در مجلس نشان می‌دهد» را در گزارش خود آورده است و در تفسیری مضحک چنین می‌نویسد که رسانه‌ای اصولگرا شکست خود در تهران را نادیده می‌گیرند و به این موضوع تأکید دارند که بیشتر صندلی‌های مجلس را به دست آورده‌اند!

این رسانه اروپایی در ادامه حمایت آشکار از اصلاح‌طلبان، رأی مردم تهران به نامزدهای اصلاح‌طلب را نشان حمایت مردم ایران! از برنامه‌های روحانی می‌خواند؛ اوراسیا ریویو همچون رسانه‌های اصلاح‌طلب چنین می‌پندارد که تهران یعنی ایران و رأی مردم پایتخت غالب بر رأی مردم ایران است. درصورتی‌که آرای مردم ایران برخلاف نظر تهران است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات