امروز جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶
۷:۱۸:۵۳ - دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اذعان محافل صهیونیست به توانمندی‌های موشکی ایران/ تلاش رژیم صهیونیستی برای سوء استفاده از این آزمایش موشکی
رزمایش موشکی ایران، بازتاب‌های گسترده‌ای در رسانه‌های رژیم صهیونیستی داشته است.

به گزارش سلام باخرز، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از المیادین، مقامات اسرائیلی تلاش می کنند از این رزمایش موشکی برای تبلیغات ضد ایران استفاده کنند.  با وجود گذشت چند روز از رزمایش موشکی ایران،  رژیم صهیونیستی به تلاش برای سوء استفاده از این مسئله و تبلیغات ضد تهران و تحریک افکار عمومی ضد این کشور ادامه می دهد.

وزارت امور خارجه اسرائیل پیش از این با صدور بیانیه‌ای آزمایش‌های موشکی ایران را نقض آشکار قطعنامه شورای امنیت توصیف کرد که در آن توافقنامه هسته‌ای بین این کشور با گروه پنج بعلاوه یک تایید شد.

این وزارتخانه، آزمایش‌های موشکی ایران را عامل ایجاد تردید درباره پایبندی تهران به اجرای کامل قطعنامه دانست.

عراد نیر خبرنگار امور خارجه کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: خستین بار از زمان امضای توافقنامه هسته‌ای، ایران رزمایش نمایشی و تحریک آمیزی را برگزار کرد که در آن موشک‌های دوربرد بالستیک شلیک شد. اما مشخص نیست که آیا واقعا این اقدام نقض جدی توافقنامه هسته‌ای است.

در ادامه این گزارش آمده است “بنیامین نتانیاهو،” نخست وزیر  رژیم صهیونیستی با مداخله مستقیم دراین باره از وزارت امور خارجه این رژیم خواست تا در تماس با شش کشور بزرگ اعمال اقدامات فوری تنبیهی ضد ایران را پیگیری کند.

یائیر واینرب خبرنگار امور سیاسی کانال اول تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت نتانیاهو به وزارت امور خارجه دستور داد تا در پی نقض آشکار و مکرر قطعنامه شورای امنیت از طرف ایران در مسئله موشک‌ها، با شش کشور بزرگ تماس برقرار کند. نتانیاهو این مسئله را بسیار مهم و آزمونی برای کشورهای بزرگ از نظر اجرای توافقنامه هسته‌ای دانست.

خبرنگار المیادین افزود: تلاش اسرائیل برای استفاده از رزمایش ایران بخشی از تبلیغات این رژیم ضد توافقنامه هسته‌ای است. این رژیم همزمان به توسعه توانمندی‌های موشکی ایران اذعان می کند.

ایهود یعری تحلیلگر امور عربی کانال دو تلویزیون  رژیم صهیونیستی گفت: ایران با وجود تهدید کنگره آمریکا برای تشدید تحریم‌ها ضد تهران به علت ادامه آزمایش‌های موشکی آن، همچنان جامعه جهانی را به چالش می کشد. بیشتر این موشک‌ها جدید و بسیار دقیق از نوع عماد هستند که تحولی در توانمندی‌های بالستیک ایران است.

در ادامه گزارش المیادین آمده است واکنش همراه با نگرانی و سردرگمی اسرائیل به آزمایش موشکی ایران نشان می دهد به گفته خود مقامات این رژیم، ایران پیش از توافقنامه هسته‌ای و بعد از این توافقنامه همچنان عامل نگرانی اصلی برای تل آویو است.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات