امروز یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
۱۴:۰۳:۴۶ - پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ناتو از قدرت روسیه نگران است/جمهوری اسلامی تسلیم صف آرایی‌ها نخواهد شد
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ناتو از قدرت روسیه نگران بوده و این توانمندی پیمان اتلانتیک شمالی را نیز نگران کرده است.

لاریجانی: ناتو از قدرت روسیه نگران استبه گزارش سلام باخرز، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در همایش تحولات ژئوپلتیکی غرب اسیا عنوان داشت: ناتو از قدرت روسیه نگران بوده و ظهور قدرت روسیه پیمان اتلانتیک شمالی را سردرگم کرده است.

وی ادامه داد: امریکا می تواند نظم مبتنی بر ایده‌ال ها ی خود را در منطقه ایجاد کند.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه داعش سلاح های انبوهی دارد و مجهز به موشک های هدایت شونده است گفت: ممکن است اقدامات مخرب داعش  به سمت اسیای میانه و جنوبی نیز کشیده شود.

وی با اشاره به اینکه مخالف تعامل جهانی نیستیم و با تاکید بر ضرورت جذب سرمایه گذاری در کشور با ایجاد فضای ارام سیاسی تصریح کرد: البته نباید از مسیر اصلی خود خارج شویم.

وی گفت: ایران رفتار هوشمندانه ای در مذاکرات داشت ؛ ضمن اینکه اصل غنی سازی تثبیت گردید برخی ناجوانمردی ها در رفتار امریکا دیده شد که البته ابزارهایی داریم تا ان ها را از اقدامشان پشیمان کنیم.

لاریجانی با  بیان رشد قابل توجه تروریسم نسبت به ۱۵ سال اخیر عنوان داشت: بیش از ۱۰۰ هزار تروریست در منطقه وجود دارد که یک رشد جهنده را نشان می دهد.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جریانات تروریستی از بین نمی روند مگر انکه با ان ها مقابله کنیم تصریح کرد: جمهوری اسلامی با یک نگاه دقیق و هوشمندانه تسلیم صف ارایی ها نخواهد شد.

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات