امروز یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
۸:۳۳:۱۶ - یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ادعای روزنامه کویتی: آزادی ۴۷ زندانی ایرانی در کویت
یک روزنامه کویتی مدعی شد به موجب توافق دو جانبه میان ایران و کویت، برخی از اتباع ایرانی محکوم به حبس در این کشور، تحویل جمهوری اسلامی ایران شدند.

ادعای روزنامه کویتی: 47 زندانی ایرانی در کویت، تحویل ایران شدندبه گزارش پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ روزنامه “الرأی العام” کویت مدعی شد در راستای پایبندی دولت کویت به منشور حقوق بشر و اساس‌نامه‌های بین المللی و نیز به فرمان شیخ محمد الخالد الصباح” -معاون نخست وزیر و وزیر کشور-، “خالد الدیین” –نماینده وزارت کشور و مسئول اجرای احکام دستوری را صادر کرده است که به موجب آن، برخی از اتباع ایرانی محکوم به حبس در کویت، تحویل جمهوری اسلامی ایران شده اند.
به گزارش “الرأی العام”، این تصمیم به موجب توافق دوجانبه میان کویت و ایران، اتخاذ شده است. طرف کویتی، پرونده این اتباع ایرانی را در دیدار با مسئولان جمهوری اسلامی ایران، تحویل آنها داده اند و درخصوص فرآیند تحویل زندانیان که تعدادشان ۴۷ نفر است، توافق کردند.
ادعا شده است، نمایندگان وزارت کشور و دادگستری کویت و ایران در فرایند تحویل محکومان حضور داشته اند و این افراد، از طریق خطوط هوایی ایران، به کشور خود منتقل شده اند.
انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات