امروز یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
۱۳:۵۲:۲۸ - شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
“ارج” را بی ارج کردند/ تناقض واقعیت با سخنان مدیرعامل
در این گزارش تناقض سخنان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی با واقعیت موجود را مشاهده می کنید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که شب گذشته فرهاد حنیفی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی در اخبار ۲۱ شبکه یک سیما با قاطعیت تمام از ادامه فعالیت این کارخانه سخن می گفت در حالی که تصاویر ارسالی به باشگاه خبرنگاران تمامی این حرف ها را نقض می کند.

وی در این برنامه از تولیدات چند هزارتایی محصولات کارخانه در سال گذشته رونمایی می کند، این در حالی است که اندک کارگران کارخانه تعداد یخچال تولید شده در آذر و دی ماه سال گذشته که اوج تولید این محصول بوده است را نهایتا ۱۵ عدد عنوان کرده اند.

حنیفی در بخش دیگری از ارتباط تلفنی این بخش خبری گفته بود که سال گذشته سرمایه های زیادی از طرف دولت به عنوان سرمایه در گردش به این شرکت تزریق شده است تا خط تولید به اصطلاح نخوابد اما مستندات چیز دیگری را بیان میکند و اینکه این پول ها کجا صرف شده جای بسی تامل دارد.

وی همچنین افزود: کارخانه با۴۰ درصد توان تولیدی خود فعالیت می کند اما مشخص نیست که آقای مدیر عامل یا از میزان تولید  کارخانه خبر ندارد یا نمی خواهد این مسئله را اعلام کند که کارخانه در حال حاضر تولید ندارد.

تصاویر و فیلم هایی که در ادامه مشاهده میکند عاقبت ۸۰ سال فعالیت  قدیمی ترین کارخانه  کشور است که روزگاری محصولاتش شهره عام و خاص بود.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات