امروز شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶
۱۲:۲۲:۰۸ - چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سردار رمضان شریف در نشست خبری مطرح کرد؛
خیانت برخی کشورهای منطقه برای تغییر نگاه‌ها به مسئله فلسطین
رئیس ستاد مرکزی انتفاضه قدس گفت: برخی کشورهای منطقه با جهالت و خیانت به دنبال فراموشی مسئله فلسطین هستند.

خیانت برخی کشورهای منطقه برای تغییر نگاه‌ها به مسئله فلسطین

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه و رئیس ستاد مرکزی انتفاضه قدس در نشست خبری که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: روز جهانی قدس اقتدار هوشمندانه و انقلابی معمار کبیر انقلاب اسلامی امام (ره) بود، برای انسجام امت اسلامی پیرامون مسئله فلسطین که در طول ۷۰ ساله گذشته که از اشغال فلسطین می‌گذرد مطرح و ماندگار شد.
وی افزود: این روز توسط یک عالم دینی که رهبری انقلاب اسلامی را به عهده داشت به جهانیان عرضه شد تا مسئله تعیین‌کننده‌ای برای حمایت از مردم فلسطین در مقابل تجاوز و اشغالگری این رژیم بر علیه مردم بی‌دفاع فلسطین به جهانیان معرفی شود.
رئیس ستاد مرکزی انتفاضه قدس تصریح کرد: روز جهانی قدس فرصتی است تا پرونده اشغال این سرزمین مقدس مورد بازبینی قرار بگیرد و جهانیان در جریان ظلم و ستم مداوم، طولانی، خشن و بی‌منطق رژیم صهیونیستی در کشتار زنان و کودکان و غضب‌ سرزمین‌های آنان با شهرک‌سازی قرار بگیرند. این روز فرصتی را فراهم می‌کند که افکار عمومی جهان بر عدم تمکین رژیم صهیونیستی به مقررات جهانی و بین‌المللی قرار گرفته ، ما در چند سال اخیر مشاهده کردیم که چندین قطعنامه برای رژیم اشغالگر صادر شده که توسط کشورهایی همچون آمریکا در سازمان‌های بین‌المللی وتو شده است.
وی افزود: در چند سال گذشته پس از رویارویی حزب‌الله لبنان با این رژیم و همچنین مردم غزه در جنگ ۵۱ روزه با رژیم صهیونیستی وحشتی عمیق در دل صهیونیست‌ها افتاد و آنها تلاش کردند با خلق چالش‌های جدید در دنیا و منطقه حاشیه امنی برای این رژیم فراهم کند و افکار عمومی را نسبت به مسئله فلسطین مخدوش کنند.
سردار رمضان شریف ادامه داد: انرژی و پتانسیلی که می‌توانیم برای مبارزه با این رژیم به کار گرفته شود با جهالت و خیانت برخی حکام منطقه گرفته شد و موجب گردید نگاه‌ها از مسئله فلسطین به درگیری‌های منطقه معطوف شود.
رئیس ستاد مرکزی انتفاضه قدس افزود: مردم فلسطین راه خودشان را پیدا کردند و ما شاهد یک پدیده مبارک و منحصر به فرد در مبارزه با مردم فلسطین علیه رژیم اشغالگر قدس هستیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات