امروز شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶
۱۲:۲۷:۳۷ - دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام تبریک به مناسبت روز شهرداری و دهیاری ها
پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز،با صدور پیامی فرا رسیدن 14 تیرماه،  روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت.

9164sayt متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

شورای عالی انقلاب فرهنگی از سال ۹۱ و با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، ‌سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی، روز چهاردهم تیرماه را به نام «روز شهرداری و دهیاری» نام‌گذاری کرد.

این روز بهترین فرصت است که ضمن تقدیر و تجلیل از تلاش‌های فعالان در عرصه مدیریت شهری و روستایی، نسبت به ارائه دستاوردها و خدمات ارائه شده به مردم اقدام کرده و برنامه‌ریزان، سیاست‌گذاران، اندیشمندان و همه دستگاه‌های تصمیم‌گیر و مجری نسبت به اهمیت و جایگاه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها توجه وافری داشته باشند.

نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداری‌ها به عنوان یک نهاد مردمی نقش مهم و اثرگذاری را در پیشرفت و توسعه جوامع با تکیه بر ظرفیت‌های خود مردم دنبال می‌کنند.

هر چه که شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بتوانند در عرصه خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی شهرها و روستاها به وظایف خود به شکل بهتری عمل کنند قطعا تاثیر این خدمات به صورت مستقیم متوجه مردم خواهد بود و البته تحقق این مهم نیز در گرو همکاری مردم در اولویت نخست و همکاری بین دستگاهی در اولویت بعدی است چرا که یک رابطه مستقیم بین مردم و شهرداری وجود دارد و هرچه که این رابطه از استحکام و قوت بیشتری برخوردار باشد قطعا شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در خدمت رسانی توفیقات بیشتری خواهند داشت.

بدیهی است که نباید از نقش تعامل بین دستگاهی نیز برای ارتقاء سطح خدمات به مردم غافل شد و هرچه که بین دستگاه‌ها با مدیریت شهری ارتباط تنگاتنگ و با دید حفظ مصالح عمومی جامعه شکل بگیرد قطعا توسعه و عمران شهرها به شکلی بهتر محقق خواهد شد.

فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به همه فعالان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک گفته و امیدوارم که در پرتو همکاری‌های متقابل در سه ضلع مثلث مردم، شهرداری و دستگاه‌های اجرایی، خدماتی در خور شأن شهروندان در عرصه پیشرفت جامعه شهری و روستایی ارائه شود.

 

                                                                                     داود نشتیفانی

                                                                                    مسئول پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات