امروز شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶
۱۰:۵۴:۴۷ - یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان باخرز:
تکمیل طرح‌های نیمه تمام آبرسانی به روستاهای باخرز نیازمند ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار است
سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان باخرز گفت:برای اتمام طرح‌های نیمه تمام آبرسانی به روستاها، تعویض و مرمت شبکه های توزیع فرسوده آبرسانی روستایی و آبرسانی به روستاهای غیر برخوردار از شبکه آب شرب بهداشتی، در مجموع 220 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

unnamed

مجید بخشی سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان باخرز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز با اشاره به وجود طرح های نیمه تمام آبرسانی به روستاهای شهرستان باخرز گفت:شبکه عمومی آب شرب ۳۶ روستای شهرستان نیاز به مرمت و یا احداث مجدد دارد که بخش عمده ای از این روستاها در بخش بالاولایت قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد:در حال حاضر بیش از ۴۳ هزار نفر در قالب حدود ۱۳ هزار مشترک، تحت پوشش خدمات امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان باخرز قرار دارند.

بخشی با اشاره به تصویب ۷۱ میلیارد ریال اعتبار به طرح های آبرسانی روستایی باخرز در سال گذشته عنوان کرد:با توجه به محدودیت‌های اعتباری دولت، در سال گذشته حدود ۲۱ میلیارد ریال از این اعتبارات تخصیص یافت که بخش مهم آن صرف مرمت و نگهداری تجهیزات و تکمیل دو مجتمع آبرسانی ارزنه و همت آباد در بخش مرکزی و بالاولایت شد.

سرپرست امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان باخرز در پایان افزود:با بیان اینکه اولویت ما در امسال اتمام این دو طرح نیمه تمام است گفت: برای اتمام طرح‌های نیمه تمام آب رسانی به روستاها، تعویض و مرمت شبکه آب شرب روستایی و آبرسانی به روستاهای غیر برخوردار از شبکه آب شرب بهداشتی، در مجموع ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

 

پایان خبر/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات