خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۰۸/۰۹ ۱۰:۰۳
شناسه خبر : 11798

شهرستان باخرز در حوزه حجاب و عفاف از مناطق نمونه استان است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، حجت الاسلام مهدی امجدی زاده امام جمعه شهرستان باخرز در مراسم معرفی دبیر ستاد امر به معروف  و نهی از منکر شهرستان باخرز که شب گذشته در فرمانداری برگزار شد با اشاره به ارزش و جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در اسلام گفت:عده ای […] ...

????????????????????????????????????

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، حجت الاسلام مهدی امجدی زاده امام جمعه شهرستان باخرز در مراسم معرفی دبیر ستاد امر به معروف  و نهی از منکر شهرستان باخرز که شب گذشته در فرمانداری برگزار شد با اشاره به ارزش و جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در اسلام گفت:عده ای فکر میکنند که فریضه امر به معروف  و نهی از منکر، فقط بر عهده روحانیون و ستاد امر به معروف است، در حالیکه این یک واجب الهی برای همه است و همانطور که نماز بر افراد بالغ واجب میشود، امر به معروف  و نهی از منکر هم واجب است.

وی افزود:دشمن در پی این است تا قبح منکر در جامعه از بین برود تا انجام کارهای حرام برای مردم راحت شود و ما باید مواظب این حیله دشمن باشیم و اجازه ندهیم قبح منکر از بین برود.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان باخرز به پایین بودن آمار جرم و جنایت در این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد:ناهنجاریها در شهرستان باخرز نسبت به دیگر مناطق استان بسیار پایین و در حد صفر است. در عرصه حجاب و عفاف نیز، باخرز می تواند به عنوان شهرستان نمونه استان مد نظر قرار بگیرد ولی این موارد نباید ما را از وظیفه مان در ستاد امر به معروف و نهی از منکر باز دارد.ممکن است ما منکری در سطح منطقه نداشته باشیم ولی باید طوری برنامه ریزی و کار کنیم که هیچ منکری وارد منطقه نشود.چرا که اگر این وظیفه الهی را تضعیف کنیم، دشمن نفوذ خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/ن