امروز جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶
۱۱:۳۶:۳۳ - شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه اهل سنت باخرز:
رهنمودهای مقام معظم رهبری، رمز وحدت بین شیعه و سنی است
امام جمعه اهل سنت باخرز گفت:مقام معظم رهبري به عنوان يک مرجع يک رهبر بزرگ در جهان اسلام به شمار ميروند و رهنمودها و توصيه هاي ايشان است که باعث حفظ وحدت بين شيعه و سني شده است.

????????????????????????????????????

مولوی خلیل شیخ احمدی امام جمعه اهل سنت شهرستان باخرز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز با تأکید بر حفظ وحدت در جوامع اسلامی گفت:دشمن از طریق ابزار مختلف, وحدت جامعه اسلامی را هدف قرار داده است و مسلمانان باید هوشیار باشند و با حفظ وحدت و یکپارچگی خود توطئه های دشمنان اسلام را نقش بر آب کنند.

وی موضوع وحدت را یک موضوع حیاتی برای امت اسلام دانست و افزود:اگر به وضعیت کشورهای خاورمیانه نگاه کنیم، می بینیم که این کشورها در وج ناامنی قرار دارند و مهمترین دلیل آن، عدم وجود وحدت در این کشورها است.

امام جمعه اهل سنت باخرز با اشاره به جایگاه محکم وحدت در جمهوری اسلامی ایران ادامه داد:اگر بین شیعه و سنی در برخی موارد اختلافاتی وجود دارد، باید این اختلافات را تبدیل به فرصتی برای تقویت وحدت بکنیم و اجازه ندهیم دشمنان اسلام با استفاده از این اختلافات، وحدت بین جامعه اسلمی را هدف قرار دهند.

مولوی شیخ احمدی به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص وحدت اشاره کرد و گفت:حفظ و تقویت وحدت، همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار داشته است و رهنمودها و توصیه های ایشان به عنوان یک مرجع یک رهبر بزرگ در جهان اسلام باعث حفظ وحدت بین شیعه و سنی شده است.

امام جمعه اهل سنت باخرز، تقویت اعتقادات در کنار حفظ وحدت را لازمه جامعه اسلامی دانست و اظهار داشت:شیعه و سنی باید در کنار تقویت اعتقادات خود، بر تقویت وحدت هم بکوشند، چرا که اگر کسی نسبت به ارزشهای خودش بی تفاوت باشد، براحتی ارزشهای نظام را زیر پا خواهد گذاشت و این همان چیزی است که دشمن می خواهد.

 

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات