امروز جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶
۹:۴۶:۳۹ - پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار باخرز در جلسه شورای سلامت:
مسئولین باید از انتقادهای سازنده در حیطه کاری خود استقبال کنند
فرماندار باخرز گفت: مسئولین باید از انتقادهای سازنده در حیطه کاری خود استقبال کنند و اگر در جایی انتقادی صورت می گیرد از آن به عنوان یک فرصت استفاده کنند.

????????????????????????????????????

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، جواد حسن زاده فرماندار شهرستان باخرز در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی این شهرستان که صبح امروز در فرمانداری برگزار شد گفت:برگزاری جلسات به منظور تعامل بین ادارات و نهادها و هم اندیشی برای رفع مشکلات موجود است و مسئولین باید صورتجلسه و مصوبات آن را پیگیری کنند و گزارش اقدامات خود را به دبیر جلسه ارسال کنند.

وی انتقاد سازنده را لازمه پیشرفت امور دانست و افزود:همه اعضای شورا باید در عرصه سلامت و بهداشت جامعه حضور فعال و مؤثری داشته باشند و راهکارها و نظرات خود را در خصوص مسایل مرتبط با حوزه سلامت، ارائه دهند.اگر در جایی نقصی وجود دارد و انتقادی صورت می گیرد، باید این انتقاد را در راستای بهبود وضعیت کاری خود مد نظر قرار داد و از آن به عنوان یک فرصت استفاده کرد.

حسن زاده  با مطلوب ارزیابی کردن وضعیت بهداشتی در شهرستان باخرز گفت:خوشبختانه با اقداماتی که با اجرای طرح تحول سلامت انجام شده است، وضعیت بهداشتی و سلامت جامعه بهبود یافته و این وضعیت در شهرستان باخرز نیز مطلوب است.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات