امروز جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
۸:۳۴:۴۹ - سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹ دی حماسه اثبات حقانیت نظام بود/ مردم در آن روز ندای رهبری را لبیک گفتند
نماینده مردم تهران گفت: 9 دی صحنه حضور حماسی مردم برای اثبات حقانیت نظام بود.

9 دی حماسه اثبات حقانیت نظام بود/ مردم در آن روز ندای رهبری را لبیک گفتند

بهروز نعمتی نماینده مردم تهران با اشاره به فرا رسیدن سالروز حماسه ۹ دی گفت: نظام ما نظامی متعلق به مردم است.
وی با بیان اینکه مردم ما تحت زعامت ولایت فقیه کارشان را پیش‌ می‌برند، افزود: بعضا در مقاطعی ممکن است مشکلی در کشور پیش بیاید اما آنچه مهم است این است که که مردم با جان خود به دنبال حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب هستند.
عضو فراکسیون مستقلان ولایی تاکید کرد: معتقدم ۹ دی روزی بود که مردم به ندای مقام معظم رهبری که همواره فصل‌الخطاب بوده‌اند، لبیک گفتند و در پی آن حرکت عظیم ۹ دی را شکل دادند.
نعمتی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه حماسه ۹ دی چه پاسخی را به استکبار مخابره می‌کند، تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در ۳۷ سال گذشته هیچگاه به دنبال این نبودند که کشور ما روی آسایش به خود ببیند.

وی افزود: دشمنان همواره سعی کردند از اوایل انقلاب به مسائل قومی و در ادامه با موضوع فرهنگ‌ها و ترورها با ایران خصومت ورزی کنند که بنده معتقدم مسائل رخ داده پس از انتخابات سال ۸۸ هم از همین جنس خصومت‌ورزی بود.
نماینده مردم تهران با بیان اینکه دشمنان انقلاب پس از انتخابات سال ۸۸ به دنبال فرصتی برای سواستفاده بودند، گفت: دشمنان پس از انتخابات سال ۸۸ نظام قصد داشتند مردم را مقابل هم قرار دهند که خوشبختانه مردم با بصیرت ما با این مسئله مقابله کردند
این نماینده مجلس با بیان اینکه ما باید طبق فرمایشات حضرت امام به وحدت کلمه برسیم، اظهار داشت: ما باید به دنبال این باشیم تا به رغم همه تفاوت‌های سلیقه‌ای در اداره کشور و نظام، در کنار هم فعالیت کنیم.
نعمتی در ادامه تاکید کرد: معتقدم ۹ دی صحنه حضور حماسی مردم برای اثبات حقانیت نظام بود.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات