امروز پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶
۸:۳۲:۱۶ - یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هلاکت ۲۹۰ تروریست داعشی در جبهه های مختلف موصل
ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق اعلام کرد در ادامه عملیات نظامی برای آزادسازی موصل دست کم 290 تن از عناصر مسلح کشته، دهها تن زخمی و دهها خودروی زرهی و سلاح منهدم شدند.

هلاکت 290 تروریست داعشی در جبهه های مختلف موصل ستاد اطلاع رسانی جنگ عراق روز گذشته ۷ ژانویه ۲۰۱۷ در بیانیه ای اعلام کرد نیروهای ارتش در محور شمالی به عملیات پاکسازی ساختمان های مسکونی ادامه می دهند و توانستند خسارات سنگینی به تروریست ها وارد کنند و دو خودروی بمب گذاری شده و نیز یک خودروی نظامی تک سرنشین را از بین ببرند و ۲۶ تروریست را به هلاکت برسانند.

در این بیانیه آمده است: نیروهای واحد مبارزه با تروریسم در محور شرقی ساحل سمت چپ موصل از دو جهت وارد عمل شدند، درشمال موفق شدند ۳ خودروی بمب گذاری شده و یک خودروی زرهی تک سرنشین را منهدم کنند و بیش از ۲۰ تروریست را از پای درآورند. آنها ۳ هواپیمای هدایت شونده را نیز سرنگون کردند. در محور جنوب نیز یک خودروی بمب گذاری شده و یک خودروی نظامی تک سرنشین را واژگون کردند و ۶۵ تروریست را به هلاکت رساندند.

ستاد اطلاع رسانی جنگ افزود: نیروهای پلیس فدرال در محور جنوبی ساحل چپ موصل توانستند ۶ خودروی بمب گذاری شده و نیز دو خودروی دیگر که حامل تروریستها بود، واژگون کنند و ۱۳۵ تروریست را به هلاکت رساندند و ۳هواپیمای هدایت شونده را سرنگون و ۱۱ موتورسیکلت را واژگون کنند.

آنها با پشتیبانی جنگنده های ارتش یک مرکز فرماندهی وابسته به داعش در ساحل سمت چپ و نیز دو زندان و مرکز ارتباطات و مرکز اطلاع رسانی تروریستها را کشف کردند و دو خودروی بمب گذاری شده را منفجر کردند و ۱۱ تروریست را به هلاکت رساندند.

در این بیانیه تاکید شد نیروهای پلیس فدرال همچنین در محور جنوب غربی توانستند با مقابله با حمله تروریست ها به روستای باخیره، یک خودروی بمب گذاری شده و نیز یک خودروی تک سرنشین را منهدم کنند و ۲۰ تروریست را به هلاکت برسانند. نیروهای الحشد الشعبی در محور غربی نیز توانستند روستاهای سهل احمد، العسرج، مفیلکیه جنوبی در جنوب غربی تپه عبطه را آزاد سازند.

ستاد اطلاع رسانی جنگ در این بیانیه آورده است: نیروی هوایی عراق شماری از تروریست ها را به هلاکت رساند و برخی تجهیزات آنها را منهدم کرد و دو خودروی بمب گذاری شده در روستای علو در تلعفر و ۳ مقر امنیتی و اطلاع رسانی داعش را منهدم کرد. جنگنده های ارتش همچنین توانستند شماری از تروریست ها را از پای درآورند و تجهیزات نظامی آنها را از بین ببرند.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات