خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۵/۱۱/۱۲ ۱۱:۱۳
شناسه خبر : 15009

برگزاری یادواره ۹ شهید روستای شهید بهشتی شهرستان باخرز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سی و هشتمین سالگرد  پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یادواره ۹ شهید روستای شهید بهشتی شهرستان باخرز با حضور جمعی از مردم و مسئولین این شهرستان، در مسجد جامع روستا برگزار شد. سرهنگ پاسدار اسماعیل جامی فرمانده سپاه شهرستان باخرز در […] ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و سی و هشتمین سالگرد  پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یادواره ۹ شهید روستای شهید بهشتی شهرستان باخرز با حضور جمعی از مردم و مسئولین این شهرستان، در مسجد جامع روستا برگزار شد.

سرهنگ پاسدار اسماعیل جامی فرمانده سپاه شهرستان باخرز در این مراسم، با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره شهدا گفت: عزت و افتخار امروز ما مرهون خون و جان‌فشانی شهداست و همه باید قدر نعمت انقلاب را بدانیم و با تمام توان از آن پاسداری کنیم.

وی افزود: افتخار ما این است که پیرو ائمه اطهار هستیم و با تأسی از ائمه اطهار (ع) در دفاع از انقلاب و کشورمان در ۸ سال دفاع مقدس توانستیم حضوری موفق داشته و به ندای رهبر انقلاب اسلامی لبیک‌گوییم.شهدای ما با اقتدا به سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در جبهه حق علیه باطل حضور یافته و با تقدیم جان خود شربت شیرین شهادت را نوشیدند. امروز برگزاری یادواره شهدا به‌منظور تجلیل از شهدا نیست بلکه از تفکر شهدا یاد و این یادواره‌ها را برگزار می‌کنیم.

سخنرانی، بیان خاطرات دفاع مقدس، مداحی و تقدیر از خانواده معظم شهدای روستای شهید بهشتی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

انتهای پیام/