امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶
۸:۵۷:۰۳ - پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر شبکه بهداشت و درمان باخرز خبر داد:
کاهش ۱۴ درصدی آمار سزارین در باخرز / بیمارستان باخرز آماده بهره‌برداری
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باخرز گفت: آمار زایمان‌های سزارینی در شهرستان باخرز از 40 درصد در سال 94 به 26 درصد در سال 95 کاهش‌یافته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، پیمان ژاله نادری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باخرز در جلسه شورای اداری این شهرستان که شب گذشته در فرمانداری برگزار شد، با ارائه گزارش عملکرد این مدیریت در سال ۹۵ گفت: در حال حاضر تعداد ۴۲ خانه بهداشت و ۶ مرکز جمع سلامت در سطح شهرستان مشغول خدمت‌رسانی به مردم هستند که جمعیت ۵۹ هزارنفری باخرز را تحت پوشش قرار داده‌اند. در یک سال گذشته، تعداد ۲۳۳ هزار مراقبت در سامانه ثبت‌شده است و در حال حاضر با توجه به‌کندی سرعت اینترنت، کار همکاران ما در خانه‌های بهداشت و مراکز جامع سلامت برای ثبت پرونده‌های الکترونیک با مشکل مواجه شده است.

وی افزود: آمار تولد نوزادان در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ افزایش‌یافته است و آمار زایمان‌های سزارینی در شهرستان باخرز نیز از ۴۰ درصد در سال ۹۴ به ۲۶ درصد در سال ۹۵ کاهش‌یافته است.

ژاله نادری از پایان عملیات عمرانی ساخت بیمارستان باخرز خبر داد و اظهار داشت: با توجه به پایان عملیات عمرانی و کار تجهیز بیمارستان، به‌محض ورود نیروهای استخدامی، بیمارستان باخرز آماده بهره‌برداری قرار دارد و امیدواریم هرچه سریع‌تر شاهد راه‌اندازی بیمارستان در سطح شهرستان باشیم.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات