امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶
۹:۱۸:۵۹ - چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آغاز طرح لوله گذاری بیش از ۱۰۰ کیلومتر منابع آب کشاورزی در باخرز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان باخرز از اختصاص ۸ میلیارد ریال اعتبارات طرح لوله گذاری منابع آب کشاورزی در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، حسن مسافری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان باخرز در جلسه کارگروه آب و کشاورزی این شهرستان که صبح امروز در فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت بهره برداری مناسب از منابع آبی موجود در سطح شهرستان گفت:در راستای افزایش بهره وری آب و راندمان آبیاری در منابع آبی کشاورزی خرده مالکی، پیش بینی اجرای ۱۰۰ کیلومتر لوله گذاری از محل اعتبارات دولتی در بخش کشاورزی شهرستان باخرز انجام شده است. وی افزود:برای اجرای طرح مذکور در بیش از ۱۰۰ منبع آبی شهرستان باخرز، ۸ میلیارد ریال اعتبارات طرح لوله گذاری منابع آب کشاورزی اختصاص یافته که امیدواریم با اجرایی شدن این طرح، شاهد افزایش بهره وری آب و راندمان آبیاری در منابع آبی کشاورزی باشیم. مسافری ادامه داد: کاهش بیش از حد نشت در مقایسه با کانال‌های خاکی و بتنی، از بین بردن تبخیر و تعرق در مسیر انتقال، سهولت حرکت ادوات کشاورزی در مزارع و مدیریت انتقال آب بین منبع تغذیه و مزرعه ها از مهمترین مزایای انتقال آب با این لوله هاست و با اجرای طرح‌های نوین کشاورزی و با انتقال دانش به داخل مزرعه ها، زمینه افزایش بهره وری در کشاورزی با استفاده از کارشناسان جهاد کشاورزی فراهم می‌شود.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان باخرز از اختصاص 8 میلیارد ریال اعتبارات طرح لوله گذاری منابع آب کشاورزی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، حسن مسافری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان باخرز در جلسه کارگروه آب و کشاورزی این شهرستان که صبح امروز در فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت بهره برداری مناسب از منابع آبی موجود در سطح شهرستان گفت:در راستای افزایش بهره وری آب و راندمان آبیاری در منابع آبی کشاورزی خرده مالکی، پیش بینی اجرای ۱۰۰ کیلومتر لوله گذاری از محل اعتبارات دولتی در بخش کشاورزی شهرستان باخرز انجام شده است.

وی افزود:برای اجرای طرح مذکور در بیش از ۱۰۰ منبع آبی شهرستان باخرز، ۸ میلیارد ریال اعتبارات طرح لوله گذاری منابع آب کشاورزی اختصاص یافته که امیدواریم با اجرایی شدن این طرح، شاهد افزایش بهره وری آب و راندمان آبیاری در منابع آبی کشاورزی باشیم.

مسافری ادامه داد: کاهش بیش از حد نشت در مقایسه با کانال‌های خاکی و بتنی، از بین بردن تبخیر و تعرق در مسیر انتقال، سهولت حرکت ادوات کشاورزی در مزارع و مدیریت انتقال آب بین منبع تغذیه و مزرعه ها از مهمترین مزایای انتقال آب با این لوله هاست و با اجرای طرح‌های نوین کشاورزی و با انتقال دانش به داخل مزرعه ها، زمینه افزایش بهره وری در کشاورزی با استفاده از کارشناسان جهاد کشاورزی فراهم می‌شود.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات