خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۴/۲۹ ۱۴:۲۰
شناسه خبر : 18717

تشییع پیکر پاسدار شهید محمدرضا حیدری در باخرز

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، همزمان با سالروز شهادت ششمین اختر تابنام آسمان امامت و ولایت، حضرت امام جعفر صادق(ع)،پیکر پاک پاسدار شهید محمدرضا حیدری در اجتماع بزرگ صادقیون از مقابل سپاه شهرستان باخرز به سمت مسجد جامع امام علی(ع) شهر باخرز تشییع شد و پس از اقامه نماز ظهر، برای تدفین به […] ...

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، همزمان با سالروز شهادت ششمین اختر تابنام آسمان امامت و ولایت، حضرت امام جعفر صادق(ع)،پیکر پاک پاسدار شهید محمدرضا حیدری در اجتماع بزرگ صادقیون از مقابل سپاه شهرستان باخرز به سمت مسجد جامع امام علی(ع) شهر باخرز تشییع شد و پس از اقامه نماز ظهر، برای تدفین به زادگاهش روستای کردیان منتقل شد.

مراسم وداع با پیکر این پاسدار سرافراز اسلام، شب گذشته . با حضور مردم شهیدپرور شهرستان باخرز در مسجد ابوالفضلی(ع) باخرز برگزار شد.

پاسدار شهید محمدرضا حیدری در سوم فروردین ۱۳۴۳ در روستای کردیان باخرز دیده به جهان گشود و پس از آغاز جنگ تحمیلی با عضویت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برای دفاع از کشور عازم جبهه های جنگ حق علیه باطل شد و سرانجام در ۲۲ اسفندماه سال ۱۳۶۳ در منطقه هورالهویزه به درجه رفیع شهادت نائل شد ولی پیکر این شهید بزرگوار به وطن بازنگشت و نام وی در میان شهدای جاویدالاثر قرار کرفت تا اینکه در تفحص های اخیر شهدا، پیکر این شهید بزرگوار مورد تفحص قرار گرفت و شناسایی شد.

 

انتهای پیام/