امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶
۱۱:۲۳:۱۶ - سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گلایه بخشدار بالاولایت باخرز از کم توجهی دستگاههای خدمات رسان به این بخش
بخشدار بالاولایت شهرستان باخرز از کم توجهی دستگاههای خدمات رسان به این بخش انتقاد کرد.

محمد علیزاده، بخشدار بالاولایت شهرستان باخرز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام  باخرز ضمن تشریح مشکلات این بخش از وضعیت خدمات رسانی بعضی دستگاههای اداریگفت:تامین رفاه و آسایش مردم یکی از اهداف بلند مرتبه نظام جمهوری اسالمی ایران است که در همه ی دولتها و خصوصا دولت دوازدهم بسیار مورد توجه قرار دارد. در گذشته ایجاد اکثر زیر ساختهای رفاهی بر عهده جهاد سازندگی بود که به جهت تسهیل این خدمات و با شکل گیری ادارات مختلف این وظایف تقسیم گردید تا شاهد شکوفایی در وضعیت رفاهی مردم باشیم و در بخش بالاولایت نیز اکثر این زیرساختهای رفاهی موجود است که با توجه به فاصله بخش از مرکز شهرستان و نبود نمایندگی ادارات در مرکز بخش به وضعیت این خدمات رسانی ها انتقاد داریم.

وی افزود: هم اکنون در اکثر روستاهای بخش آنتن دهی تلفن همراه وضعیت مطلوبی ندارد و در بعضی روستاها تلفنهای ثابت اختالل دارد که علی رغم مکاتبات و پیگیریها هنوز شاهد اقدام موثری در این خصوص نبوده ایم.در بحث آب شرب نیز در چندین روستا دچار مشکالت عدیده و جدی هستیم که وضعیت را به سمت بحران پیش برده است.

علیزاده ادامه داد:متاسفانه وضعیت طرح های هادی نیز مطلوب نیست و با اینکه طرح هادی تعدادی از روستاها منقضی شده اما هنوز به مرحله اجرا نرسیده است که این مسئله روند مهاجرت معکوس را مختل کرده است.

بخشدار بالاولایت در پایان متذکر شد: فراموش نکنیم که مسئله مهاجرت معکوس یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) می باشد که تامین زیرساختهای رفاهی مسئله بازگشت جوانها به روستاها را رونق خواهد بخشید و بیکاری را ریشه کن خواهد کرد و دستگاه های اداری باید با ارائه خدمات مطلوب، نسبت به تحقق این امر تلاش کنند تا شاهد شکوفایی منطقه باشیم

 

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات