امروز چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶
۱۰:۱۹:۳۷ - یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اداره بهزیستی باخرز:
مهدهای کودک زیر نظر بهزیستی نیاز به اخذ مجوز از آموزش و پرورش ندارند
رئیس اداره بهزیستی شهرستان باخرز گفت:مهدهای کودک زیر نظر بهزیستی برای ثبت نام کودکان 3 تا 6 سال، نیازی به اخذ مجوز از اداره دیگری را ندارند.

قاسم وفادار رئیس اداره بهرزیستی شهرستان باخرز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، با اشاره به اطلاعیه آموزش و پرورش باخرز مبنی بر اینکه مهدهای کودک برای ثبت نام کودکان در مقطع پیش دبستانی باید از این اداره مجوز بگیرند، گفت:مهدهای کودک زیر نظر سازمان بهزیستی، برای ثبت نام کودکان رده سنی ۳ تا ۶ سال، با هیچ منع قانونی مواجه نیستند و میتوانند نسبت به جذب کودکان ۳ تا ۶ سال اقدام کنند.

وی به آغاز اجرای طرح  یک وعده غذای گرم در ۳۶ روستا مهد تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان باخرز اشاره کرد و افزود:سرانه هر کودک در این طرح۲۵ هزار ریال است که در ۶ روز کاری در هفته اجرا میشود.

وفادار ادامه داد:از اهداف این طرح، کمک به بهبود وضعیت تغذیه و آموزش کودکان زیر ۶سال مناطق محروم و روستایی و افزایش آگاهی کودکان در زمینه آشنایی با گروه های غذایی، میان وعده های غذای مناسب و ارتقای آگاهی خانواده ها، مدیران و مربیان مهدهای کودک در زمینه تغذیه، اصلاح عادتها و ایجاد رفتار تغذیه ای صحیح کودکان می باشد.

رئیس اداره بهزیستی باخرز اضافه کرد:در این طرح وضعیت رشد کودکان ۳ _۶ سال در روستا مهدها بر اساس شاخص های وزن و قد در آغاز و انتهای طرح بررسی میشود.تعداد کودکان بهره مند شده در سال گذشته تعداد  یک هزار و ۱۵۰  کودک بوده که باتوجه به شروع به کار ۲ روستا مهد تازه تاسیس در سال جاری پیش بینی میشود امسال ۱۳۷۰ کودک از این طرح بهره مند شوند.

 

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات سفارش تبلیغات