خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۸/۲۹ ۱۲:۰۹
شناسه خبر : 19560

هجمه دشمن به سپاه و بسیج به دلیل ترس آنها از فراگیر شدن تفکر بسیجی در منطقه است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، حجت الاسلام والمسلمین مهدی امجدی زاده امام جمعه شهرستان باخرز در دیدار با مسئولان دستگاه های اداری و جمعی از بسیجیان این شهرستان که به مناسبت هفته بسیج انجام شد، با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول و آغاز هفته بسیج گفت:یکی از مهمترین اقداماتی که توسط […] ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، حجت الاسلام والمسلمین مهدی امجدی زاده امام جمعه شهرستان باخرز در دیدار با مسئولان دستگاه های اداری و جمعی از بسیجیان این شهرستان که به مناسبت هفته بسیج انجام شد، با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول و آغاز هفته بسیج گفت:یکی از مهمترین اقداماتی که توسط حضرت امام خمینی(ره) در ابتدای انقلاب صورت گرفت، تشکیل نیروی مردمی بسیج بود و مردم به واسطه بسیج، در انقلاب تأثیرگزار شدند.

وی افزود:امروز در تلاطماتی که برای کشور اتفاق می افتد و در هرجا که بنای مبارزه و تقابل با دشمن باشد، مردم در قالب بسیج به میدان می آیند و نمونه آن را در ۸ سال دفاع مقدس شاهد بودیم و این همان تأثیرگزاری مردم در نظام جمهوری اسلامی است.

امام جمعه شهرستان باخرز به هجمه های اخیر دشمنان نظام به سپاه و بسیج اشاره کرد و افزود: دشمن از فراگیر شدن تفکر بسیجی در دیگر کشورهای منطقه به شدت هراس دارد و به همین دلیل سپاه و بسیج را مورد هجمه خود قرار داده است.امروز شاهد این هستیم که با صدور بسیج به کشورهای دیگر، شاهد بیداری اسلامی هستیم و تفکر بسیجی در دیگر کشورها توسعه پیدا کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی امجدی زاده، ارتش مردمی سوریه و حشدالشعبی در عراق را از نمونه های موفق تفکر بسیجی دانست و اظهار داشت:اگر امروز شاهد نابودی داعش و تروریستهای تکفیری در عراق و سوریه هستیم به دلیل همین تفکر بسیجی است که در میان مردم این کشورها رشد پیدا کرده است.

وی ادامه داد:امروز دشمن از هویت بسیجی میترسد، چرا که بسیج را مانع بزرگی در راه رسیدن به اهداف خود در منطقه میداند.

 

انتهای پیام/