خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۰۸/۳۰ ۱۰:۰۱
شناسه خبر : 19566

بسیج از اول انقلاب تا الان، در صف اول دفاع از ارزشهای نظام ایستاده است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، حسن اتحاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان باخرز در مراسم نواختن زنگ ایثار و مقاومت که صبح امروز به مناسبت هفته بسیج در دبیرستان پسرانه شهید آیت برگزار شد، با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت:از خرداد ماه سال ۱۳۴۲ که […] ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سلام باخرز، حسن اتحاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان باخرز در مراسم نواختن زنگ ایثار و مقاومت که صبح امروز به مناسبت هفته بسیج در دبیرستان پسرانه شهید آیت برگزار شد، با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت:از خرداد ماه سال ۱۳۴۲ که مردم وارد صحنه انقلاب شدند و جرقه بسیج ایجاد شد، تا همین الان، بسیج به عنوان یک پایگاه و نیروی تاثیرگذار انقلابی و مردمی، در تمامی صحنه‌ها به پاسداری از ارزشها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، مشغول بوده است.
وی افزود:بسیج در طول تاریخ انقلاب، چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوران سازندگی و چه در جنگ نرم، حضور فعال داشته و نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.
اتحاد ادامه داد:امروز شاهد این هستیم که دیگر کشورهای منطقه به الگو برداری از بسیج ایران روی آورده اند که حشدالشعبی در عراق و ارتش مردمی سوریه نمونه های موفقی از این الگو برداری هستند که توانستند با تکیه بر توان مردمی،تروریستهای داعشی را به نابودی بکشانند.
در پایان این مراسم از تعدادی از معلمان با بیشترین سابقه حضور در جبهه و جانبازی و فرماندهان نمونه پایگاه‌های بسیج دانش آموزی تقدیر شد.

انتهای پیام/